معارف قیمت سیم گالوانیزه

پوشش محافظتی گالوانیزه بر روی این سیم‌های فولادی موجب می‌شود تا آن‌ها کمتر دچار آسیب شوند. در نتیجه خسارت جدی مانند خراش و ساییدگی بر روی آن‌ها ایجاد نخواهد شد.

گاهی تولید فنس با استفاده از مواد پلی اتیلن انجام می شود که معمولا برای حصار کشی موقت انجام می شود.

بیشتر بدانید : سیم مفتول چیست

از خصوصیات گالوانیزه گرم می توان گفت ضخامت لایه بین ۱۰۰ تا ۱۳۰ میکرون است و لایه ظاهری در این روش کدر و مات به رنگ طوسی است که سطح یکنواخت و صافی ندارد. از این روش بیشتر برای پوشش قطعات مورد استفاده در فضای باز مانند: دکل های مخابراتی، گارد ریل جاده ها، تیرهای برق، مخزن آبگرمکن و غیره استفاده می شود.

۰۳۱-۳۴۱۵۵ آدرس شرکت اصفهان - خیابان خانه اصفهان - جنب خیابان امید - ساختمان آراک آدرس انبار اصفهان - جاده تهران - شهرک صنعتی بختیار دشت - خیابان ۷ ساعت کاری شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰

محافظت و مراقبت از اموال نخستین روش ها می باشد و از بهترین ارث هایی است که از نیاکان به ما رسیده است.

بااینکه فولاد توسط روی پوشش قوی پیدا میکند؛ اما به هر حال باز لینک منبع هم بازدید کنید امکان دارد گاهی آسیب ببیند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به مفتول کالا می باشد.

گروه صنعتی ایران درین در زمینه تولید انواع گریتینگ آماده خدمت رسانی به شما مشتریان ارجمند می باشد. ایران درین با سابقه ی تولید انواع محصولات درپوش با کیفیت و مرغوب این افتخار را دارد که خدمات منتوعی را برای مشتریان خود فراهم کند و خدمت مشاوره پیش از فروش را به آن روی منابع کلیک کنید ها ارائه کند.

انواع متفاوتی از سیم مفتول در بازار وجود دارد که نوع مفتولی و نوع گالوانیزه آهن مصرف بیشتری دارند. همچنین مفتول مسی که در صنعت برق بسیار پرکاربرد است از دیگر نوع این محصول می باشد. به طور کلی مفتول های فولادی به صورت زیر دسته بندی می شوند. انواع مفتول فولادی

در ادامه ی این مطلب به ارائه ی اطلاعات بیشتری درباره این سایت گالوانیزه چیست ، گالوانیزاسیون و ویژگی های آن می پردازیم. امروزه مقدار زیادی از فلز روی تولیدی در جهان برای پوشش گالوانیزه مصرف می شود. به فرایند گالوانیزه شدن ، گالوانیزاسیون می گویند.

در دو نوع منعطف و سخت تولید می شود . منعطف جهت توری حصاری و سخت برای توری جوشی و توری پرسی

کارخانجات کشش مفتول در زمره صنایع نهایی و پایین دستی صنعت فولاد قرار می گیرند. کششی که در هنگام تولید مفتول کشش صورت می گیرد هیچ گونه تغییری در درصد عناصر شیمیایی آلیاژ مفتول ایجاد نمی نماید.

مفتول های گالوانیزه به دلیل داشتن مزیت های فراوان امروزه راهنمایی بیشتر در همه ی صنایع کاربرد دارند، در ادامه در مورد مزیت های این مفتول ها خواهیم گفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *